Pure Wings 2 поєднує в собі видатну надійність, тишу охолодження й чудове співвідношення ціни та якості. Він забезпечує максимальний потік повітря й працює дуже тихо. Збільшений рівень тиску повітря робить вентилятор прекрасним вибором для використання в системах водяного та повітряного охолодження.
Якщо ви ще не використовували безшумні системи охолодження від be quiet!, цей вентилятор — ідеальний привід для знайомства.
Практично безшумна робота
- Сім оптимізованих лопатей вентилятора забезпечують великий потік повітря, знижений рівень шуму та турбулентності укупі зі збільшеним рівнем тиску повітря
Німецька розробка, дизайн і контроль якості
- Оптимальний вибір для домашнього або офісного ПК, ігрової або мультимедійної системи
- Рекомендовано для використання в системах водяного охолодження й центрального процесора
- Якісний підшипник ковзання з гвинтовою різзю забезпечує дуже довгий ресурс роботи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | be quiet! |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 93 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1900RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 56.1 CFM |
| Підсвітка | немае |
| Розмір | 92 х 92 х 25 мм |
| Рівень шуму | 18.7 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 8000 г |
| Споживаний струм | 0.14 А |
| Тип підшипника | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle Bearing) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Тиск | 1.65 мм H2O |
Інформація для замовлення
- Ціна: 262 ₴



