Особливості та переваги:
- Настінний поворотний кронштейн для телевізора з подвійним кріпленням
- Підтримує більшість LCD/LED-телевізорів із діагоналлю 40-80 дюймів.
- Сумісність із VESA, макс. 600 мм х 400 мм Відстань до стіни 61-506 мм
- Дозволяє повертати на 100 градусів та нахиляти на 10 градусів
- Макс. поворот на 90 градусів: дозволяє розмістити телевізор як у портретному, так і в альбомному режимі
- Практичні кріплення для кабелю
- У комплект входять усі необхідні монтажні матеріали
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 100;200 x 200;300 x 200;300 x 300;400 x 300;400 x 400;600 x 400 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 6 |
| Комплектація | кронштейн; Монтажний набір; Інструкція з експлуатації |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 80" |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 40" |
| Призначення | Для телевізора |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 253 ₴










