для монітора, для телевізора, Тип - поворотно-похилий, кількість ступенів свободи - 2, мінімальна підтримувана діагональ - 13", максимальна підтримувана діагональ - 28", VESA - 75 x 75, 100 x 75, 100 x 100, Максимальне навантаження - 15 кг, Нахил - 15° ~ -5°, Поворот - 90°, заглушка пластикова (3 шт), чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simpler |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 75;100 x 100 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 24 |
| Комплектація | заглушка пластикова (3 шт.) |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Максимальна діагональ телевізора | 28" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Призначення | для монітора;для телевізора |
| Підтримувана діагональ | 15";15.4";15.6";16";17";18.5";19";20";20.7";21";21.5";21.6";22";23";23.6";23.8";24";25";26";27";28" |
| Розміри | 123 x 133 x 65 мм |
| Кут нахилу | 15° ~ -5° |
| Кут повороту | 90° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴





