Переваги ноутбука Lenovo Ideapad Slim 5 16IRH10 Lenovo Ideapad Slim 5 16IRH10
Ноутбук ideapad Slim 5 16IRH10 - це потужний і надійний пристрій, що володіє безліччю унікальних можливостей і технологій, які роблять його ідеальним вибором для будь-якого користувача. Він оснащений великим 16-дюймовим дисплеєм з покриттям антивідблиску, що дозволяє комфортно працювати або відпочивати за ноутбуком навіть у яскраво освітлених приміщеннях. Крім того, пристрій має високу роздільну здатність WUXGA (1920x1200) і частоту оновлення 60 Гц, що забезпечить плавне та чітке відтворення зображення, роблячи роботу з графікою або мультимедіа приємною та продуктивною. Завдяки поєднанню сучасних технологій і стильного дизайну, Ideapad Slim 5 стане надійним помічником у будь-яких повсякденних завданнях.
Максимальна продуктивність
Ноутбук IdeaPad Slim 5 здатен з легкістю виконувати кілька завдань одночасно. Модель створена на базі процесора Intel Core 13-го покоління й оснащена передовою системою охолодження, що забезпечує безперебійну роботу за будь-яких навантажень. Ноутбук також укомплектований сучасною високошвидкісною оперативною пам'яттю великого об'єму та ємним твердотільним накопичувачем, щоб ви могли розв'язувати будь-які задачі в будь-якому місці.
Висока якість зображення для роботи та розваг
Завдяки співвідношенню сторін 16:10 і вузьким рамкам збільшується площа корисного простору, і ніщо не відволікає від того, що відбувається на екрані. Ноутбук оснащений дисплеєм із широким колірним діапазоном на рівні повноцінного цифрового кінотеатру та аудіосистемою з підтримкою передової технології відтворення звуку Dolby Audio. Наявність сертифіката TÜV гарантує низький рівень випромінювання синього світла, завдяки чому можна довго працювати з ноутбуком з максимальним комфортом для очей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (2.1 - 4.6 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 356.5 мм |
| Вага | 1.81 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 60 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1;2 х USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4;Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Веб-камера | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Висота | 16.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 250.6 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Заявлений час роботи (годин) | 14 |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | зарядка від USB;підсвічування клавіатури;українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo IdeaPad Slim |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам'яті;до 30 000 г |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 300nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 125 ₴









