Зручний і сучасний кронштейн, призначений як для телевізорів, так і для моніторів, підтримує VESA. Здатний витримати вагу до 20 кг, підтримує телевізори та монітори з діагоналлю 13-32 дюйми, швидке навішування, легкий у використанні. У комплекті з кронштейном ви знайдете: рівень для рівного встановлення кронштейна, органайзери для кабелів телевізора або монітора, кріплення для монтажу та інструкцію щодо експлуатації продукції.
Особливості кронштейна:
- Швидке навішування;
- Підтримує телевізори та монітори з діагоналлю 13-32 дюйми;
- Витримує вагу навантаження до 20 кг;
- Рівень і органайзери для кабелів у комплекті;
- Кут нахилу: ± 3°-12°; кут повороту: ±90° — 90°;
- Гарний дизайн кронштейна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acclab |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 100 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 36 |
| Комплектація | кронштейн для телевізора на стіну, комплект кріплення для монтажу, рівень, органайзери для кабелів, |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Максимальна діагональ телевізора | 32" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Призначення | для монітора;для телевізора |
| Кут нахилу | 3° ~ -12° |
| Кут повороту | 90° ~ -90° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴





