Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 2066, 1150, 1155, 1200, 1700, AM5, 2011-3, 2011, 1156, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 140 мм, 120 мм, Максимальна частота обертів - 1700 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 22.6 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Підсвічування - немає, 7 теплових труб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Колір | Білий |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 164 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 7 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм; 140 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 1700 об/хв |
| Максимальний TDP | 280 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 79.1 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм;140 х 140 х 25 мм |
| Рівень шуму | 22.6 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1700;2011;2011-3;2066;AM4;AM5 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 641 ₴








