17", 2560x1600 (WQXGA), IPS, Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц), 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5090, GPU - 24 ГБ, DLSS 4, Windows 11 Home, 90 Втг, підсвічування клавіатури, гніздо для замка Kensington, TPM модуль, 3 кг, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 24 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 380.3 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 90 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Аудіосистема | Nahimic Audio |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4;Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Веб-камера | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Висота | 28.75 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 297.97 мм |
| Діагональ екрана | 17" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм відеопам'яті | 24 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;гніздо для замка Kensington;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 (WQXGA) |
| Серія (модельний ряд) | MSI Vector |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 240 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 187 343 ₴









