Дисплей стандарту Full HD
15.6-дюймовий дисплей з роздільною здатністю матриці 1920х1080 пікселів і LED-підсвічуванням забезпечує високу яскравість і чіткість зображення.
Продуктивність
Насолоджуйтесь улюбленими іграми та додатками завдяки високопродуктивному процесору Intel Core 11-го покоління та швидкому накопичувачу.
Підтримка графіки високої роздільної здатності
Досягніть найвищої якості зображення, підключивши пристрій до телевізора або іншого монітора за допомогою роз'єму HDMI.
Висока швидкість передачі даних
Ноутбук обладнаний USB 3.2, що дозволяє обмінюватися даними з іншими пристроями зі швидкістю, яка в 10 разів перевищує швидкість інтерфейсів USB більш ранніх версій.
Вбудована веб-камера
Вбудована веб-камера забезпечує чітке відео, створюючи ефект повної присутності на веб-конференціях та в інтерактивних відеочатах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Celeron N5100 (1.1 - 2.8 ГГц) |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.2 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 45 Втг |
| Веб-камера | 720p HD |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 235.8 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора Intel | 11-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo V |
| Також шукають | бюджетні;дешеві;для дому;для підлітків;для студента;до 20 000 грн;до 25 000 грн;до 30 000 грн;з SSD- |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | TN+Film |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 12 326 ₴









