Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G9 — надійний ноутбук-трансформер, розроблений для професіоналів, які цінують продуктивність і безкомпромісну якість. Завдяки своєму преміальному дизайну і передовим технологіям він готовий задовольнити навіть найвимогливіші потреби користувачів.
Ноутбук має 14-дюймовий сенсорний IPS-дисплей з роздільною здатністю WUXGA та частотою оновлення 60 Гц, що забезпечує відмінну якість зображення та зручне відтворення медіаконтенту. Висока роздільна здатність подарує справжнє візуальне задоволення, а глибокий звук буде гарантувати потужна аудіосистема з підтримкою Dolby Atmos.
Пристрій оснащений потужним процесором Intel Core Ultra 7 155U, який забезпечує швидку та ефективну обробку задач на всіх рівнях завдяки наявним механізмам штучного інтелекту. Швидка оперативна пам'ять з містким накопичувачем нададуть можливість запускати велику кількість програм одночасно та працювати в режимі багатозадачності.
Ноутбук також пропонує розширені можливості підключення, що дозволяє під'єднувати периферійні пристрої та аксесуари. Вбудований бездротовий модуль Wi-Fi 802.11ax та підтримка Bluetooth 5.3 забезпечують швидкий та зручний доступ до інтернету та безпровідних пристроїв. Нова 8 МП камера MIPI з функцією покращення відео в умовах слабкого освітлення надасть відеодзвінкам чіткості.
Ця модель вирізняється міцністю завдяки продуманій конструкції та відповідності військовому стандарту MIL-STD-810H. Вона також має ергономічну клавіатуру з підсвіткою, яка забезпечує комфортну роботу навіть в умовах недостатнього освітлення. Переходьте від ноутбука до режиму планшета завдяки гнучкій петлі на 360°, щоб обрати найбільш вдалий режим для виконання різнотипних завдань.
Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 G9 — ноутбук із вбудованими технологіями ШІ та зручним шарніром, що гарантуватиме максимально комфортне використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155U (1.7 - 4.8 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 313 мм |
| Вага | 1.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 57 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 15 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 215 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;зарядка від USB;підсвічування клавіатури;сенсорний екран;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Сенсорний екран | Multi-touch |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkPad |
| Також шукають | для програміста;дорогі;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на Windows;тонкі;ультрабуки;2 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 89 999 ₴










