Lenovo ThinkPad P16s G3 — класичний ноутбук, призначений для корпоративного використання, підійде для оснащення офісу чи домашнього кабінету. Стане чудовим вибором для тих, хто працює з дому, навчається у дистанційному форматі та потребує помічника, який допоможе виконати складні задачі.
16-дюймовий дисплей з роздільною здатністю WUXGA відтворюватиме чітке та живе зображення з широкою палітрою кольорів та високим рівнем контрастності. Роздільна здатність дозволяє із комфортом працювати над презентаціями, мультимедійним контентом і документами.
Передовий процесор Intel Core Ultra 7 155H гарантуватиме хорошу продуктивність. Тому ноутбук впорається з обробкою складних даних, інтенсивними робочими навантаженням чи навчальними проєктами, алгоритмами машинного навчання та завданнями зі штучним інтелектом. Завдяки вбудованій відеокарті ви отримаєте високоякісну графіку для відеомонтажу, 3D-моделювання та симуляцій.
Підтримка до чотирьох незалежних дисплеїв через порти HDMI та Thunderbolt підвищує ефективність, дозволяючи професіоналам утримувати на різних екранах різні програми та документи, що зменшує необхідність перемикання між вікнами.
Наявність камери 5.0MP + IR з приватною шторкою гарантуватиме безпеку під час використання. Вбудований модуль WiFi 802.11ax сприятиме швидкому та надійному безпровідному з'єднанню.
ThinkPad P16s Gen 3 — надійний партнер для високотехнологічних завдань у сучасному бізнес-середовищі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155H (1.4 - 4.8 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 362 мм |
| Вага | 1.82 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 75 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);Smart Card;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 21 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 249 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;гніздо для замка Kensington;зарядка від USB;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пал |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkPad |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;дорогі;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам'яті;2024 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 77 899 ₴








