Нові горизонти мобільності
IdeaPad Slim 3 14IAH8 - це ноутбук, який перевершує всі очікування. З його надзвичайно легким дизайном та тонким корпусом, він дозволить тобі вільно пересуватися та працювати у будь-якому місці. З вагою всього 1.37 кг, ти зможеш носити його із собою цілий день, не відчуваючи жодного дискомфорту.
Збільшена площа екрана
Насолоджуйся безмежними можливостями з IdeaPad Slim 3 14IRH8. Його 14-дюймовий дисплей забезпечує яскраві, чіткі та реалістичні зображення. Завдяки відношенню сторін 16:9 та вузьким рамкам, ти отримуєш більше робочого простору та кращу продуктивність. З сертифікатом TÜV Low Blue Light, дисплей зменшує вплив шкідливого синього світла на очі, забезпечуючи комфортну роботу протягом дня. Також, насолоджуйся чудовим якісним звучанням завдяки підтримці технології Dolby Audio, яка забезпечує глибокий та реалістичний звук.
Потужність та продуктивність
IdeaPad Slim 3 оснащений передовим процесором Intel Core, що забезпечує потужність та продуктивність для виконання різних завдань. Цей ноутбук розроблений з урахуванням багатозадачності, тому ти можеш легко виконувати кілька програм одночасно без затримок.
Максимальний комфорт при використанні
IdeaPad Slim 3 забезпечує зручність використання на всіх рівнях. Його повнофункціональні USB-C порти дозволяють заряджати пристрій, передавати відеосигнал і швидко передавати дані. На додаток він має два порти USB 3.2 один HDMI та один combo jack для підключення гарнітури.
Вбудована веб-камера із захисною шторкою забезпечує тобі максимальний рівень конфіденційності. А завдяки підтримці технології швидкого заряджання, всього 15 хвилин зарядки забезпечать дві години автономної роботи ноутбука.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450H (3.3 - 4.4 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 324 мм |
| Вага | 1.37 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 47 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;USB Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 214 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo IdeaPad Slim |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | для програміста;для студента;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;новинки;ультрабуки;до 2 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 24 241 ₴










