Компактний, але при цьому високопродуктивний ноутбук
Зберігайте підключення до мережі інтернет у будь-якому місці за допомогою надзвичайно тонкого ноутбука IdeaPad 1 (7th Gen, 15, Intel). Він завантажується за лічені секунди завдяки функції Flip to Start, для увімкнення якої достатньо підняти кришку ноутбука, та оснащений надефективним процесором Intel, що дає змогу з легкістю працювати в багатозадачному режимі.
Багатофункціональний пристрій для використання в будь-якому місці
Скористайтеся широкими можливостями для розваг ноутбука IdeaPad 1 (7th Gen, 15, Intel). З комфортом дивіться улюблені передачі на великому 15.6-дюймовому дисплеї стандарту FHD з ультратонкою рамкою. Насолоджуйтесь насиченим звуком стереодинаміків з підтримкою технології Dolby Audio. Гідно оцініть високу якість зображення під час відеодзвінків за допомогою веб-камери стандарту HD із захисною шторкою, що надійно закриває веб-камеру, коли вона не використовується. А завдяки акумулятору із запасом заряду на цілий день і підтримкою технології швидкої зарядки можна ефективно працювати в будь-якому місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U (1.3 - 4.4 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360.2 мм |
| Вага | 1.63 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Веб-камера | FaceTime 720p HD |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 236 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Заявлений час роботи (годин) | 6 |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo IdeaPad |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 250nits |
- Ціна: 20 999 ₴










