Надійне охолодження для тривалих баталій
Ефективна система охолодження не допустить перегріву навіть під час найспекотніших битв.
Створено для ігор
Насолоджуйся неймовірно чітким зображенням, плавним ігровим процесом із високою частотою оновлення - і покажи найвищий клас у грі!
Екран Full HD з частотою 144 ГГц
Тепер можна забути про дратівливі затримки та розмите зображення. На екрані з частотою оновлення 144 Гц і роздільною здатністю Full HD (1080p) ігровий процес завжди буде чітким і плавним.
HD-камера HP Wide Vision
Завдяки широкому куту огляду (до 88 градусів) ви можете влаштовувати відеорозмови з усією сім'єю або друзями, не турбуючись про якість зображення.
Роз'єм SuperSpeed USB Type-C забезпечує живлення, під'єднання монітора та передавання даних зі швидкістю 5 Гбіт/с
Усього один порт USB-C зі швидкістю передавання даних до 5 Гбіт/с дає змогу як заряджати ваші пристрої, так і під'єднувати зовнішній монітор. Порт влаштований таким чином, щоб не турбуватися про правильне положення роз'єму.
Двоканальна пам'ять
Двоканальна технологія підтримує одночасну роботу обох каналів, що дає змогу подвоїти швидкість обміну даними між контролером пам'яті та оперативною пам'яттю, підвищуючи загальну продуктивність системи.
Дисплей з ультратонкими рамками
Переглядайте більше інформації завдяки вузьким рамкам і збільшеній області перегляду.
Продуманий дизайн
Цей ноутбук розроблено з турботою про довкілля. У ньому використовуються вдруге перероблені матеріали, як-от океанічний пластик, з якого виготовлені кришка, лицьова панель і корпус динаміка.
Виняткова якість звуку
Завдяки двом динамікам HP, технології HP Audio Boost і налаштуванню аудіосистеми експертами Bang & Olufsen ви не просто будете чути звук, ви його відчуєте.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Синій |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7 13620H (3.6 - 4.9 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 357.9 мм |
| Вага | 2.29 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 70 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 23.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 255 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм відеопам'яті | 6 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP Victus |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість | 250nits |
- Ціна: 47 555 ₴





