HP Omen Gaming 17-db00 — ноутбук, що ідеально поєднує продуктивність, інструменти персоналізації, а також ігровий вміст і сервіси для виняткового ігрового досвіду. Оснащений 17,3-дюймовим дисплеєм Full HD з надвисокою частотою оновлення 144 Гц. Яскраві насичені кольори й динамічна картинка буде плавною як ніколи. Підіймайте свою гру до нового рівня з дивовижною чіткістю зображення та кайфуйте від кожного моменту.
Ноутбук працює на базі процесора AMD Ryzen 5 8645HS, який забезпечує блискавичну продуктивність та швидкодію для запуску найвимогливіших ігор та програм. Надасть першокласні враження геймерам, творцям контенту та звичайним користувачам завдяки спеціальному нейронному процесору штучного інтелекту (NPU) і програмному забезпеченню AMD Ryzen AI, розробленому для максимальної ефективності обробки даних ШІ. Достатній вміст оперативної пам'яті з містким SSD-накопичувачем дозволять запускати багатозадачні програми та виконувати складні завдання з легкістю, а також зберігати колекції ігор, файлів, відео та іншого контенту зі швидким доступом до них.
Для виняткових візуальних ефектів, реалістичного освітлення та деталізації в улюблених іграх модель оснащена відеокартою NVIDIA GeForce RTX 4050, що працює на основі архітектури NVIDIA Ada Lovelace. Вона забезпечує стрибок як у продуктивності, так і в графіці на основі штучного інтелекту. Відчуйте реалістичні віртуальні світи з трасуванням променів і іграми з надвисоким FPS. Продумана система охолодження покликана забезпечити максимальну продуктивність під час інтенсивних ігрових сесій.
Ергономічна клавіатура забезпечить блискавичний відгук на кожен дотик, а яскрава підсвітка подбає про видимість під час нічного геймінгу. Виконання HP Omen досить лаконічне як на геймерський ноутбук, а в центрі верхньої кришки корпуса розміщене лого, яке вказує на модель пристрою, тому він сподобається любителям неагресивних мінімалістичних дизайнів.
HP Omen Gaming 17-db00 — ноутбук для справжніх переможців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 8645HS (4.3 - 5.0 ГГц) |
| Тип процесора | A4 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 397 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 83 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 3 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 278 мм |
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 6 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP OMEN |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 58 938 ₴





