Підвищте продуктивність зі вбудованою ШІ-технологією
Впевнено розпочинайте робочий день з функціями на базі ШІ, що гарантують триваліший час роботи від батареї та багатозадачність без зусиль.
Належні інструменти для будь-яких завдань
Легко підключайте смартфон для передавання файлів та насолоджуйтеся кришталево-чистим відтворенням завдяки камері на 5 Мпікс.
Форма та функціональність — усе на висоті
Змінюйте режим з ноутбука на планшет і назад та насолоджуйтеся великим екраном зі співвідношенням сторін 16:10.
Погляньте на речі по-новому
Від оновленого меню "Пуск" до нових способів зв'язку з близькими людьми, новин, ігор і вмісту - Windows 11 - це місце, де ви можете думати, висловлюватись і творити у зручний для вас спосіб.
Грайте без компромісів. Вийдіть за межі продуктивності з процесорами Intel Core Ultra
Будьте тим, ким ви хочете бути, як у грі, так і поза нею завдяки оптимізованій продуктивності та новим функціям. Грайте надійніше та працюйте раціонально завдяки процесорам Intel Core.
Intel Graphics
Завдяки вбудованій графічній карті Intel Arc штучний інтелект сприяє покращенню творчості та ігрового процесу. Насолоджуйтеся високою продуктивністю, необхідною для прискорення творчості та захопливих ігор з високою роздільною здатністю, навіть перебуваючи в дорозі.
Дисплей із тонкою рамкою
Завдяки надзвичайно тонкій, майже невидимій рамці великий дисплей пристрою вдалося помістити в ультратонкий і стильний корпус.
Flicker-free
Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрану для більш комфортного перегляду.
Copilot у Windows із клавішею Copilot
Copilot у Windows пропонує виважені відповіді. Доступ в один дотик до клавіші Copilot.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155U (1.7 - 4.8 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 313.3 мм |
| Вага | 1.39 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 59 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4;Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Веб-камера | WEB-Camera 5 MP |
| Висота | 16.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 218.9 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Заявлений час роботи (годин) | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | зарядка від USB;підсвічування клавіатури;сенсорний екран;українська клавіатура;підтримує під'єднання |
| Покоління процесора Intel | 14-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Сенсорний екран | Multi-touch |
| Серія (модельний ряд) | HP ENVY |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Також шукають | для програміста;дорогі;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на Windows;ультрабуки;2025 ро |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 44 658 ₴








