Передовий ноутбук для просування вашого бізнесу
ASUS ExpertBook B3 – швидкий та захищений ноутбук для сучасного бізнесу. Його апаратна конфігурація може включати процесор Intel Core з технологією vPro і відеокарту Intel UHD. Ноутбук має яскравий дисплей зі співвідношенням сторін 16:10, швидким твердотільний накопичувач і наділений повноцінним комплектом інтерфейсів. Його спрямованість на корпоративних користувачів наголошується на наявності розвинених засобів кібербезпеки, включаючи криптопроцесор TPM. Два слоти SO-DIMM полегшують апгрейд пам'яті, а надійність пристрою підтверджена тестуванням за стандартом MIL-STD-810H. І все це пропонується у вигляді екологічного продукту, виготовленого із турботою про навколишнє середовище.
Інноваційне рішення
Інноваційне рішення
ExpertBook B3 має сучасну конфігурацію, що включає потужний процесор – аж до оптимізованого під штучний інтелект Intel Core. Графічна підсистема може бути представлена Intel UHD. Передові апаратні компоненти забезпечать високу продуктивність, необхідну для ефективної роботи в умовах сучасного бізнесу.
Для продуктивної роботи
Для продуктивної роботи
Ноутбук ExpertBook B3 орієнтований на продуктивну роботу. Щоб забезпечити якісну голосову комунікацію, в ньому реалізовано технологію інтелектуального шумозаглушення, а тонко рамковий дисплей NanoEdge зі співвідношенням сторін 16:10 видає чудове зображення. Акумулятор підтримує прискорене заряджання.
Кіберзахист бізнес-класу
Кіберзахист бізнес-класу
Ноутбук ExpertBook B3 оснащений повноцінними засобами інформаційного захисту. Серед них – інфрачервона камера, шторка для блокування вебкамери та сканер смарткарта для двофакторної автентифікації.
Підключення різної периферії
Підключення різної периферії
Для бізнес-ноутбука дуже важливо мати безліч інтерфейсів, що дозволяють підключати різноманітне периферійне обладнання. Модель ExpertBook B3 пропонує повноцінний комплект, що включає Thunderbolt 4 (USB-C, 40 Гбіт/с, виведення відеосигналу 4K, прискорена підзарядка), порт USB 3.2 Gen2 Type-A, відеовихід HDMI та роз'єм дротової мережі RJ-45. Також доступні модулі мобільного зв'язку Wi-Fi 6E та сканер смарткартка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U (3.3 - 4.5 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 358 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 50 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);Thunderbolt 4;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 254 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури;сенсорний екран;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Сенсорний екран | Multi-touch |
| Серія (модельний ряд) | Asus ExpertBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | для графічного дизайну;для дому;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам'яті |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антиблікове покриття |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 300nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 994 ₴










