ASUS Chromebook Enterprise CX9 — надійний ноутбук з інструментами, необхідними для ефективного виконання робочих завдань, розваг та інших важливих процесів. Вирізняється своїм витонченим дизайном і портативністю, тому пропонує всі можливості для віддаленої роботи.
Якісні візуальні враження для безмежної продуктивності гарантуватиме 14-дюймовий дисплей NanoEdge. А сенсорне покриття з роздільною здатністю Full HD надає широкі кути огляду та виняткове відтворення кольорів для неймовірно яскравих та реалістичних зображень.
Завдяки процесору Intel Core i5-1135G7 з вбудованою відеокартою від Intel ви отримаєте хорошу продуктивність і швидкість відгуку на всі ваші запити. З усіма можливостями та містким внутрішнім сховищем даних цей пристрій надасть все необхідне для виконання потрібних завдань.
Розроблений з урахуванням ергономіки, ASUS Chromebook CX9 оснащений шарніром ErgoLift, який автоматично нахиляє клавіатуру в найзручніше положення аж на 180°. Введення тексту та керування курсором стало ще простіше завдяки ергономічній клавіатурі та сенсорній панелі з цифровим блоком, які мають багато корисних функцій і вдосконалень.
Завдяки подвійним високоякісним стереодинамікам і хорошій камері ноутбук забезпечує надійний і просторий звук. Чітке звучання дає змогу насолоджуватися захопливими враженнями від відеоконференцій, перегляду потокового відео або прослуховування музики.
ASUS Chromebook Enterprise CX9 — ноутбук з широким запасом можливостей для активних спеціалістів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | Chrome OS |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5 1135G7 (2.4 - 4.2 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 322 мм |
| Вага | 1.15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 50 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х Thunderbolt 4;USB 3.2;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 18 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 205 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | чохол в комплекті |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | підсвічування клавіатури;сенсорний екран;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | 11-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Сенсорний екран | Multi-touch |
| Серія (модельний ряд) | Asus Chromebook |
| Також шукають | для програміста;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;легкі;маленькі;ультрабуки;до 30 000 грн;2024 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 400nits |
- Ціна: 22 141 ₴








