960 GB, 3D TLC NAND, 2.5", SAS, Швидкість читання - 4150 MB/s, Швидкість запису - 1450 Mb/s, 100 х 70 х 15 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kioxia |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | SAS |
| Країна виробник | США |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 100 х 70 х 15 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Об'єм накопичувача | 960 GB |
| Швидкість зчитування | 4150 MB/s |
| Також шукають | для комп'ютера;для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 655 ₴

