
Накопичувач SSD 2.5" 3.84TB Nytro 1361 Seagate (XA3840LE10006)
94 387 ₴
- В наявності
- Код: 00-00174007
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3.84 TB, 3D TLC, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 530 Mb/s, Швидкість запису - 500 Mb/s, 100.35 х 70.1 х 7.1 мм, 58 г, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | США |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 58 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 100.35 х 70.1 х 7.1 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 3.84 TB |
| Швидкість записування | 500 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 530 Mb/s |
| Також шукають | ігрові;великого обсягу;для комп'ютера;для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Товщина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 387 ₴
