Montech Air 100 забезпечить користувачам ПК стильну та високопродуктивну збірку. Лицьова панель із супертонкої сітки не тільки забезпечує безперешкодний потік прохолодного повітря в корпус, але й виконує функцію захисту від пилу. Завдяки швидкознімному дизайну знімати панель для чищення легко та зручно навіть без інструментів.
Чотири попередньо встановлені 120-мм вентилятори ARGB підключаються до комплектного контролера освітлення, яким можна легко керувати за допомогою світлодіодної кнопки на корпусі або програмного забезпечення материнської плати. Корпус підтримує встановлення відеокарти до 330 мм, процесорного кулера 161 мм та блока живлення 160 мм.
Сітчаста передня панель разом із верхнім і нижнім пиловими фільтрами виконує функцію протипилового покриття. Також ви зможете зберегти вільний простір всередині корпуса завдяки попередньо встановленим кабельним петлям та ременям на липучках.
Спеціальна бічна панель із загартованого скла полегшує користувачам доступ до внутрішніх компонентів, її зручно відкривати та від'єднувати. Конструкція без отворів зберігає цілісність корпуса та покращує його зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 6 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 330 мм |
| Гарантія | 1 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0;2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 161 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 160 мм |
| Матеріал корпусу | скло;метал;пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Bottom 2x12 см;Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з підсвічуванням;кнопка управління підсвічуванням;контролер вбудованого підсв |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm;Front 280/240/140/120 mm;Top 240/140/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 210 х 425 х 405 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | MONTECH AIR 100 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Minitower |
- Ціна: 2 479 ₴







