Jonsbo D32 STD — компактний корпус для продуктивного персонального комп'ютера. Він має лаконічний дизайн без зайвих деталей. Витончене стильне виконання виробу дозволяє встановити його в будь-якому приміщенні, доповнюючи інтер'єр.
Корпус виконаний у типорозмірі Mini-Tower й підтримує материнські плати з формфакторами Mini ITX, Micro ATX, Micro ATX (Back-Connect). D32 STD дає можливість встановити відеокарту довжиною до 365 мм, а висота процесорного кулера може сягати до 164 мм (Intel) або 163 мм (AMD). Вбудованого блока живлення в корпусі нема, а тому власник матиме можливість дібрати його з тією потужністю, яка буде необхідна для роботи.
Корпус оснащений прозорим вікном, завдяки чому можна дібрати яскраві компоненти й стежити за роботою системи. На передній панелі розміщені порти введення/виводу для зручного користування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.5 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 365 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.2;1 x USB 3.2 type C;1 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 (1 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна довжина БЖ | 140-200 мм |
| Матеріал корпусу | метал 0,7 мм;кло |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Bottom 3x12, 2x14 см;Top 2x12/14 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Top 240 mm |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 207 х 314 х 396 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серія | Jonsbo D32 STD |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 2 694 ₴










