GameMax ET-210 — сучасний корпус формату ATX/mATX типорозміру MidiTower. Дана модель відрізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому значно полегшується установка системних компонентів і підтримується оптимальний температурний режим для їх ефективного функціонування. Корпус має достатній простір для складання на його основі високопродуктивної системи.
Корпус пофарбований в чорний колір і має закруглені краї сталі, високоякісний пластик. Присутні необхідні роз'єми і інтерфейси, такі як USB, аудіороз'єм і роз'єм для мікрофона.
Хороша циркуляція повітря забезпечується вентиляційними отворами бічної і задньої панелей. Корпус поставляється з вже встановленим блоком живлення 500 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.97 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 320 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Класичні |
| Колір | Чорний |
| Коннектори/роз'єми | 20+4 pin;4 pin |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 3 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 148 мм |
| Матеріал корпусу | сталь; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x9 см;Side 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки для охолодження процесора і PCI слотів |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 175 x 410 x 370 мм |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 014 ₴





