Представляємо ігровий корпус для комп’ютера GameMax Diamond CP Mid-Tower 2024 року, розроблений для простого збирання та преміальної естетики, що забезпечує високоякісні функції за чудовою ціною.
- Дизайн розсувних дверей: легко відкривати/закривати.
- Естетика преміум-класу: ефект алмазної огранки та інкрустована світлодіодна стрічка спектру для стильного освітлення RGB.
- Охолодження COC: активний турбовентилятор із Т-подібним повітрозабірником забезпечує пряме охолодження материнської плати та краще розсіювання тепла.
- Підтримка вентиляторів і RGB: підтримує до 5 вентиляторів із 3-контактним роз’ємом ARGB для легкого керування за допомогою вбудованого програмного забезпечення.
- Універсальні функції: кожух блоку живлення на всю довжину, окремі відсіки для жорстких дисків і чудова організація кабелів для стилю та продуктивності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 4.4 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 340 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 х 140 мм;3 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 170 мм |
| Матеріал корпусу | Скло;сталь; пластик |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з підсвічуванням;з пиловим фільтром;контролер вбудованого підсвічування |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm;Front 280/240/140/120 mm;Top 240/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | E-ATX;ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 210 х 460 х 421 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | Gamemax Black Diamond CP |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 414 ₴










