MX110 RGB — ідеальний корпус Mid-Tower для початкового ПК або додаткової системи, призначеної для більш легких ігор та повсякденних програм. Ідеально, якщо вам потрібна не потужна машина, а надійна продуктивність у простій збірці.
Потужність охолодження
Попередньо встановлені 3x 120-мм вентилятори RGB з фіксованим режимом спереду і додатковий 120-мм вентилятор RGB ззаду охолоджують вашу систему "з коробки", надаючи їй стильний вигляд, який можна розширити до 6x 120-мм вентиляторів. Підтримка водяного радіатора до 240 мм АБО повітряного охолодження висотою до 158 мм гарантує, що ваша установка буде підтримувати оптимальну температуру навіть за високого навантаження.
Графічні
Корпус MX110 RGB, що містить графічний процесор до 305 мм, більш ніж придатний для зборок, орієнтованих на продуктивність.
Сумісність з материнською
MX110 RGB сумісний з материнськими платами Mini-ITX, M-ATX та ATX: вся гнучкість, необхідна для вашої збірка.
Ємність для пам'яті
Варіанти зберігання даних: підтримка двох твердотільних накопичувачів (SSD) і жорстких дисків (HDD) по 2х 2.5 дюйми та 2х 3.5 дюйми або конфігурація тільки з чотирма твердотільних накопичувачами по 2.5 дюйми, що дозволяє вам розширювати ємність сховища.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Встановлення довгих відеокарт | до 305 мм |
| Гарантія | 12 |
| Клас корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 158 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 160 мм |
| Матеріал корпусу | скло;таль |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням;на задній панелі;на передній панелі |
| Особливості | вікно на бічній панелі;з підсвічуванням |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm;Front 240/120 mm |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія | Cougar MX110 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 2 486 ₴










