Intel N, N100, 4 ядра, 4 потоки, Частота, ГГц — 0.75, Частота Boost, ГГц — 3.4, SOC, GPU — убудована, UHD Graphics, RAM — 4 ГБ, SSD — 120 GB, 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 Headpone, 1 x Microhone, x 2 USB 2.0, 1 x 2 Audio 2 x USB 3. Gen1 Type A, 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1 x RJ45, немає, PSU - 400 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоконтролер | Realtek 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Тип | Класичні |
| Виробник чіпу відеокарти | Intel |
| Висота, мм | 300 |
| Гарантія | 36 |
| Глибина, мм | 380 |
| Кардридер | немає |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Україна |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Кількість слотів | 1 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Максимальний обсяг пам'яті | 16 ГБ |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель корпусу | Vinga CS313B |
| Модель процесора | N100 |
| Можливість кріплення VESA | немає |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без DVD |
| Охолодження | охолодження ЦП: радіатор (пасивне) |
| Покоління процесора Intel | N-series |
| Потужність блока живлення | 400 Вт |
| Пристрої введення в комплекті | немає |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка Boost режиму | є |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серія процесора | Intel N |
| Сокет | 1264 |
| Стандарт встановленої пам'яті | PC4-25600 |
| Також шукають | дешеві;до 10000 грн;до 15000 грн;до 20000 грн;до 25000 грн;до 30000 грн;до 7000 грн;до 8000 грн;офіс |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Товщина металу | 0.45 мм |
| Форм-фактор пам'яті | SODIMM |
| Частота у Boost, ГГц | 3.4 |
| Частота встановленої пам'яті | 3200 MHz |
| Частота процесора, ГГц | 0.75 |
| Чипсет | SOC |
| Ширина, мм | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 616 ₴



