Зручна сумка для ноутбука з додатковими кишенями, яку оцінять сучасні ділові люди.
Особливості:
- Тонкий, компактний чохол з м'якою підкладкою для ноутбука з діагоналлю екрана до 14 дюймів
- Спеціальна накладна кишеня для планшетів з діагоналлю екрана 10,1"
- Простора передня кишеня з органайзером для зберігання ручок і невеликих електронних пристроїв, в якій також достатньо місця для об'ємних дротів
- У передній кишені з потайною блискавкою ваш телефон прихований від сторонніх очей, але в той же час швидко доступний, коли необхідно
- Спеціальна кишеня для документів дозволяє зберігати їх окремо від електроніки
- Довжину знімного наплічного ременя з м'якою підкладкою можна регулювати
- Верхня ручка з м'якою підкладкою - додатковий варіант перенесення
- Ремінь для ручної поклажі надійно кріпить тонкий чохол до більшості сумок на колесах
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Case logic |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.39 кг |
| Висота основного відділення | 290 мм |
| Гарантія | 0 |
| Зовнішні розміри | 370 x 330 x 70 мм |
| Призначення | класичні |
| Колір | Темно-синій |
| Ширина основного відділення | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 505 ₴







