Трикутний стиль
Уніфікована форма трикутників. Дизайн мінімалізму.
Теплові трубки наступного покоління
Пропонують надзвичайну теплопровідність, максимізують ефективність охолодження. Ігнорують закони гравітації - розміщуйте кулер як вертикально, так і горизонтально.
Високопродуктивний вентилятор
Збалансовані лопаті розроблено для оптимального повітряного потоку й ефективності охолодження.
Хвилясті ребра
Акустично оптимізовані ребра розроблені щоб поглинати більше шуму.
Композитна платформа з теплових трубок
Концентрована платформа повністю покриває джерело тепла процесора.
Тонка форма та максимальна сумісність
Компактний дизайн поміститься в будь-яку вашу збірку.
Мультиплатформінгова підтримка
Просте встановлення на популярні сокети Intel і AMD. Повний комплект для монтажу: універсальні болти, скоби Intel і AMD, задня пластина Intel і термопаста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 148 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.25 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2200 об/хв ± 10% |
| Максимальний TDP | 235 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 73.3 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 120 х 70 х 148 мм |
| Розміри радіаторів | 120 х 70 х 148 мм |
| Рівень шуму | 35 dB |
| Сокет | AM4;AM5;1150;1151;1152;1155;1156;1200;1700;1851 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.20 А |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 3.28 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 870 ₴








