Цей вентилятор вирізняється оптимальним співвідношенням ціни та якості і забезпечує ефективне охолодження. Знімні лопаті вентилятора полегшують його обслуговування. Противібраційні прокладки поглинають і пригнічують вібрацію, що виникає під час роботи вентилятора. Вигнуті лопаті вентилятора забезпечують максимальну ефективність охолодження. Оснащений додатковим 3-контактним роз'ємом для максимальної сумісності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Колір | синій;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 29.8 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Рівень шуму | 22.1 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 60000 г |
| Споживаний струм | 0.16 А |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin;Molex |
| Тиск | 1.23 мм H2O |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴





