Кронштейн BRATECK LPA51-111
BRATECK - пропонує широкий асортимент настінних кронштейнів для моніторів, кронштейни для РК телевізорів, кронштейни для плазми. Також представлені моделі стельових кронштейнів, кронштейни для проекторів і кронштейни для акустики.
BRATECK - це широкий і потужний асортимент виробів для техніки HI-FI, в тому числі стійки, кріплення (кронштейни) для телевізорів LCD та панелей плазмових, підставки під колонки, кронштейни для проекторів та багато іншого. Бренд належить корпорації Lumi legend corporation, яка була створена в 1995 році в Китаї.
BRATECK LPA51-111 призначена для установки будь-якого 13 "-27" телевізора до 15кг. Проста конструкція дозволяє легку установку. Повний рух забезпечує максимальну гнучкість - розширити, нахилити і повертати телевізор до 216 мм від стіни в кожному напрямку для зручного перегляду з будь-якого місця в кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brateck |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 75;100 x 100 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 60 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Максимальна діагональ телевізора | 27" |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Особливості | гак для кабелю |
| Призначення | для монітора;для телевізора |
| Підтримувана діагональ | 15";15.4";15.6";16";17";18.5";19";20";20.7";21";21.5";21.6";22";23";23.6";23.8";24";25";26";27" |
| Кут нахилу | 20° ~ -20° |
| Кут повороту | 90° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
- Ціна: 404 ₴



