
Материнська плата GIGABYTE X870E AORUS ELITE WIFI7 ICE (X870E A ELITE WIFI7 ICE)
17 095 ₴
- В наявності
- Код: 00-00172537
Зеніт пам'яті
Ігрові материнські плати AORUS підвищують продуктивність пам'яті DDR5 і забезпечують найвищу сумісність за допомогою різних передових методів.
16+2+2 фази VRM
Забезпечує стабільну і потужну продуктивність, щоб підняти розгін на новий рівень.
Шестишарова друкована плата серверного класу
Полегшує компактну інтеграцію, забезпечуючи точність сигналу, узгодженість потужності та зменшення електромагнітних перешкод для високопродуктивних систем.
Подвійний USB4 40 Гбіт/с із DP-Alt
Два новітні порти USB4 Type-C забезпечують блискавичну і надійну передачу даних зі швидкістю до 40 Гбіт/с кожен. Завдяки широкій сумісності, ефективному заряджанню та можливості під'єднання до дисплея ultra-HD, порт USB4 корисний для редагування відео, передавання великих файлів і виконання завдань, що вимагають великих обсягів даних.
Realtek GbE LAN з керуванням пропускною здатністю
Realtek Gigabit LAN оснащений застосунком для керування пропускною спроможністю мережі, який допомагає поліпшити затримку в мережі та підтримувати низький час пінгу для забезпечення кращої реакції в переповнених середовищах локальних мереж.
Wi-Fi 7
Wi-Fi 7 перетворює VR-ландшафт завдяки винятковій пропускній спроможності та мінімальній затримці, забезпечуючи безпрецедентне, безшовне занурення у VR. Підвищіть рівень сигналу за допомогою антени GIGABYTE з надвисоким коефіцієнтом посилення, оснащеної технологією інтелектуальної антени для оптимізації передачі сигналу Wi-Fi.
Справжня музика високої точності
Пориньте в об'ємний звук, що обволікає, і насолоджуйтеся відтворенням DSD-аудіо з кодеком Realtek ALC1220.
Конденсатори аудіофільського класу
Конденсатори Premium Grade Audio забезпечують стабільну подачу енергії, відтворюючи професійний звук студійної якості.
Високоякісні аудіо конденсатори
У материнських платах GIGABYTE використовують аудіоконденсатори високого класу. Ці високоякісні конденсатори забезпечують високу роздільну здатність і точність звуку, створюючи максимально реалістичні звукові ефекти для геймерів.
Надміцна броня PCIe
Металева підсилювальна пластина для слота PCIe x16 підвищує стабільність і довговічність для підтримки великих відеокарт.
RGB Fusion
Програмовані роз'єми RGB LED дають змогу точно контролювати окремі світлодіоди (для пристроїв ARGB GEN2), якими легко керувати через GCC.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 25110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 3 шт. |
| M.2 | 4 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II;3 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x16 | 3 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять;1 v Три;1 v Чотири |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2;USB Type-C;USB4 |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC1220 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 25110;3 x M.2 22110;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 2 x USB 2.0;2 x USB 3.2 Gen1 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power;2 x 8-pin +12V Power |
| Контролер RAID | 0;1;5;10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8200 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Модель чіпсета | AMD X870E |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ECC | немає |
| Підтримка ОС | Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Підтримка процесорів | AMD Ryzen™ 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors |
| Сокет | AM5 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | коаксіальний + оптичний;оптичний |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
- Ціна: 17 095 ₴




