Комп'ютер Vinga Wolverine D8836 об'єднує переваги ігрової платформи та сучасної робочої станції. Це оптимальний варіант для більшості актуальних ігор на середніх і високих налаштуваннях графіки, а також повсякденних і робочих завдань.
Процесори Intel Core i5-12400F
Vinga Wolverine D8836 – це комп'ютер, зібраний на базі процесора Intel Core i5-12400F. Це 12 покоління процесорів Intel, яке вийшло у 2022 році. Важливу роль зіграла сучасна мікроархітектура Alder Lake. Вона дозволила поліпшити програмну частину, наприклад, використовувати технології Deep Learning Boost (машинне навчання) і Gaussian & Neural Acceleration 3.0 (акселерація).
Процесор Intel Core i5-12400F має базову частоту 2.5 ГГц, а в режимі Turbo – 4.4 ГГц. Внутрішня пам'ять (кеш) становить 18 МБ, а ОЗУ підтримується до 128 ГБ. Варто відзначити можливість установки DDR4 3200 МГц або DDR5 4800 МГц, що підвищує швидкодію всієї системи в порівнянні з минулими поколіннями процесорів.
Розрахункове тепловиділення i5-12400F – 65 Вт, тобто процесор не вимагає дорогої системи охолодження. При цьому в режимі SpeedStep енергоспоживання, і як наслідок тепловиділення знижуються.
Intel Core i5-12400F – це шести ядерний процесор, який може працювати з 12 потоками обчислень (Hyper-Threading).
Ігрова відеокарта GeForce RTX 5060 Ti
Vinga Wolverine D8836 гарантує гарне зображення як в іграх, так і при перегляді відео. Це заслуга відеокарти GeForce RTX 5060 Ti, яка вийшла у 2025 році.
RTX 5060 Ti — це передовий графічний прискорювач, створений на базі архітектури NVIDIA Blackwell. Інноваційні RT-ядра четвертого покоління та потужні тензорні ядра п’ятого покоління забезпечують проривні можливості нейронного рендерингу та максимальну продуктивність у найвибагливіших завданнях.
У відеокарті GeForce RTX 5060 Ti завдяки новій мікроархітектурі впроваджено елементи машинного навчання. Зокрема, технологія NVIDIA DLSS 4 забезпечує виняткову якість згладжування та покращує продуктивність. У результаті ви зможете насолоджуватися відтворенням відео у форматі 4K з частотою оновлення до 480 Гц або 8K з частотою 165 Гц завдяки підтримці DSC (Display Stream Compression).
Основні характеристики дискретної картки GeForce RTX 5060 Ti:
- частота за замовчуванням – 2.41 ГГц; максимальна – 2.57 ГГц;
- пам'ять GDDR7 об'ємом 8 ГБ;
- ширина інтерфейсу пам'яті – 128 біт.
Материнська плата на чипсеті Intel H610
«Фундамент» комп'ютера Vinga Wolverine D8836 — материнська плата на чипсеті Intel H610. Набір системної логіки виготовлено за 7-нанометровим техпроцесом. Підтримка оверклокінгу не передбачена, а отже розігнати процесор, графічну підсистему та пам'ять не вийде.
Оперативна пам'ять 16 ГБ
Високий рівень продуктивності та вражаюча багатозадачність — заслуга 16 ГБ оперативної пам'яті, яку встановлено в ПК. Частота ОЗП становить 3200 МГц. На даний момент такого обсягу достатньо для переважної кількості завдань: роботи з відеоредакторами, комп'ютерною графікою та комп'ютерних ігор. Пам'ять стандарту DDR4 функціонує на нижчій напрузі, ніж DDR3. Це дозволило зменшити енергоспоживання та тепловиділення. А завдяки підвищеній пропускній здатності, система швидко відгукується на кожну дію користувача.
Накопичувач SSD 512 ГБ
Висока швидкість роботи — ваш пріоритет? Цей комп'ютер виправдає очікування! Оснащений швидкісним твердотільним накопичувачем об'ємом 512 ГБ, який працює в кілька разів швидше, у порівнянні з традиційним жорстким диском. SSD прискорює завантаження файлів і забезпечує значний приріст продуктивності ПК.
Блок живлення 700 Вт
Комп'ютер поставляється з блоком живлення потужністю 700 Вт, що забезпечує стабільну та ефективну роботу всіх компонентів системи. Модель відрізняється низьким рівнем шуму, високою енергоефективністю й ККД.
Комп'ютер орієнтовано на широкий спектр користувачів. У нього є всі шанси задовольнити потреби геймерів, а також стати правою рукою маркетологів, дизайнерів, IT-фахівців і CAD-проектувальників. Цій моделі можна довірити як складні обчислення, так і організацію дозвілля!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC897 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Вбудована веб-камера | немає |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Тип | Класичні |
| Виробник чіпу відеокарти | NVIDIA |
| Висота, мм | 455 |
| Гарантія | 36 |
| Глибина, мм | 365 |
| Додатково | вікно на боковій панелі;контролер вбудованого підсвічування;пульт ДК підсвіткою;слот 2.5" hdd\ssd;сл |
| З підсвічуванням | кулери з підсвічуванням;на верхній панелі;на задній панелі;на передній панелі;на процесорі |
| З підтримкою VR | Да |
| Кардридер | немає |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Україна |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Максимальний обсяг пам'яті | 64 ГБ |
| Матеріал корпусу | метал; пластик;кло |
| Модель корпусу | Vinga Ghost |
| Модель процесора | 12400F |
| Можливість кріплення VESA | немає |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм графічної пам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без DVD |
| Охолодження | охолодження корпусу: 6 x 120 мм RGB LED вентилятора;охолодження ЦП: баштовий кулер RGB |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Потужність блока живлення | 700 Вт |
| Пристрої введення в комплекті | немає |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка Boost режиму | є |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1700 |
| Стандарт пам'яті | PC4-25600 |
| Також шукають | для графіки та дизайну;для фотографа;системні блоки;DLSS 4 |
| Тип ПК | Ігрові |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип графічної пам'яті | GDDR7 |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Товщина металу | 0.45 мм |
| Форм-фактор пам'яті | DIMM |
| Частота у Boost, ГГц | 4.4 |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
| Частота процесора, ГГц | 2.5 |
| Чипсет | Intel H610 |
| Ширина, мм | 200 |
- Ціна: 38 130 ₴



