Гарнітура для мобільного телефона
Прекрасний вибір для повсякденного використання, зокрема, в громадському транспорті, на вулиці та в шумних приміщеннях.
Особливості:
- Мікрофон і кнопка відповіді на виклик на кабелі
- Компактні розміри
- Якісна звукоізоляція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelSeries |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 900 х 400 х 4 мм |
| Товщина | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 946 ₴




