Килимок для миші з натуральним корковим покриттям. Текстура забезпечує комфортне використання та плавне ковзання миші. Протиковзка гумова основа гарантує надійну фіксацію на будь-якій поверхні. Товщина 2 мм робить килимок одночасно легким і зручним. Ідеальне рішення для тих, хто цінує природність і функціональність у деталях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | корок стійкий до пошкоджень та довговічний;натуральне коркове покриття |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | пробковий шпон |
| Розмір (ширина) | великий (400-500 мм) |
| Розміри | 450 х 400 x 2 мм |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴






