Стильний килимок для миші з яскравим принтом капібари — трендового звірятка, яке покращить настрій у найпохмуріший день. Гладке поліестерове покриття забезпечує комфортне ковзання миші, а гумова основа надійно фіксує килимок на будь-якій поверхні. Товщина 2 мм робить його одночасно легким і практичним. Ідеальний аксесуар для роботи чи ігор, який додасть настрою вашому робочому місцю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | оригинальний принт із зображенням капібари;покриття – блискучий поліестер |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Розміри | 250 x 200 x 2 мм |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴


