Тип - Li-Ion, вид - ліцензійний, виробник аккумулятора - PowerPlant, ємність - 2600mAh, кількість комірок - 4cells, напруга - 7.4V, 0,20 кг., Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 2600mAh |
| Вага | 0,20 кг. |
| Тип | ліцензійний |
| Виробник аккумулятора | PowerPlant |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість комірок | 4cells |
| Напруга | 7.4V |
| Розміри | 290x100x45 мм |
| Тип | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴

