Кулер для корпусу GAMEMAX Sigma 550 Infinity WH, пофарбований у білий колір, має п’ять теплових трубок. Він підтримує процесори Intel Gen12, 13 та останню модель AMD, а також оснащений світловими ефектами ARGB. Максимальна теплова потужність процесора, з якою повинна впоратися система охолодження - 220 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 700 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 153 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 5 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 2.16 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний TDP | 220 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 58.96 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 3-pin;4-pin |
| Розмір (загальний) | 153 х 120 х 92 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 32.5 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 4000 рік |
| Сокет | AM4;AM5;1150;1151;1155;1156;1356;1366;1700 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.18 А |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.77 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴










