1stPlayer FC7 - 9-лопатевий вентилятор, який забезпечує тиху роботу. Конструктивно закладена антивібраційна система кріплення для зниження шуму.
Вентилятор підтримує синхронізацію ARGB для узгоджених світлових ефектів.
Особливістю 1stPlayer FC7 є дизайн безкінечного дзеркала для чудового візуального ефекту.
Вентилятор підтримує синхронізацію ARGB для узгоджених світлових ефектів.
Особливістю 1stPlayer FC7 є дизайн безкінечного дзеркала для чудового візуального ефекту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатково | дизайн безкінечного дзеркала |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Колір | Прозорий чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 47.65 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Споживана потужність | 2.64 Вт |
| Споживаний струм | 0.22 А |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin;4-pin |
| Тиск | 1.33 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴










