FLOW FROZR 2 Thermal Design
Розроблена для тиші та продуктивності, система Flow Frozr 2 від MSI забезпечує надзвичайне охолодження для максимальної ефективності вашої відеокарти.
STORMFORCE FAN
Сім лопатей вентилятора, текстурування у формі кігтів та кругова дуга забезпечують оптимальний повітряний потік при мінімальному рівні шуму.
Push Pull Airflow
Покращена ефективність охолодження завдяки двом вентиляторам, які спільно знижують накопичення тепла.
Aluminum Die-Casting
Металева конструкція посилює загальну жорсткість корпусу, а наскрізна вентиляція зменшує накопичення тепла.
Zero Frozr
Вентилятори повністю зупиняються при низьких температурах, забезпечуючи абсолютну тишу.
Advanced Vapor Chamber
Вбудована парова камера швидко передає тепло від GPU та VRAM до основної теплової трубки для оптимального розсіювання.
Optimized Heat Distribution – Core Pipe
Теплові трубки квадратної форми максимально ефективно розсіюють тепло у парі з Vapor Chamber.
Optimized Fin Design
Точно розраховані радіаторні пластини забезпечують стабільну ефективність охолодження та підтримку високої продуктивності.
MSI Afterburner
Повний контроль завдяки найвідомішому та найпопулярнішому у світі програмному забезпеченню для розгону відеокарт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 3 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 5080 |
| Довжина: | 319 |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.1b;3 x DisplayPort 2.1b |
| Кількість вентиляторів | 1 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 16 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Розміри | 319 x 150 x 60 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Тип підключення | PCI-Express 5.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 30000 MHz |
| Частота процесора | 2715 MHz |
- Ціна: 64 362 ₴







