- Працює на базі NVIDIA DLSS 4
- SFF-Ready Enthusiast GeForce Card
- Тактова частота ядра: TBD
- ВЕНТИЛЯТОР STORMFORCE: Сім лопатей вентилятора, текстура «кіготь» та кругова дуга призначені для оптимального повітряного потоку з мінімальним рівнем шуму
- Нікельована мідна опорна пластина: Тепло від GPU та пам'яті швидко забирається нікельованою мідною пластиною і відводиться
- Труби Core Pipes мають квадратну форму для максимального контакту з основою GPU для оптимального терморегулювання
- WAVE-CURVED 3.0: Додаткова ефективність досягається за рахунок зміни розміру хвилеподібних країв під двигуном вентилятора та в інших місцях, де потік повітря менший
- AIR ANTEGRADE FIN: для підвищення ефективності потоку в місці проходження повітряного потоку розташовані крила з V-подібним вирізом. Оптимізація кута нахилу та збільшення хвильової виїмки формують опір повітря у напрямку до центру, виштовхуючи тепле повітря швидше, ніж сопло
- Металева задня панель: Підсилююча металева задня панель з вентиляційними отворами та термопрокладками покращує охолодження
- MSI Center дає можливість вибрати пріоритет між повною продуктивністю в режимі GAMING і низьким рівнем шуму в режимі SILENT
- Програмне забезпечення Afterburner бере на себе повний контроль над відеокартою завдяки визнаному і широко використовуваному у світі програмному забезпеченню для розгону
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2.9 Slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Вага | 962 г |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 5070 Ti |
| Довжина: | 288 |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.1b;3 x DisplayPort 2.1b |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна споживана потужність | 300 Вт |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 750 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 16 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 256 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Розміри | 288 x 112 x 50 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для рендерингу;для стриму;для Counter-Strike 2;DLSS 4;для GTA 5 |
| Тип підключення | PCI-Express 5.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 28000 MHz |
| Частота процесора | 2482 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 152 ₴







