Кронштейн для телевізора TV02T-R3 є ідеальним варіантом для настінного кріплення телевізорів з діагоналлю екрана від 23" до 43". Кронштейн має чотири ступені свободи, що дозволяє налаштовувати його висоту, нахил та віднесення від стіни.
Завдяки цьому ви зможете знайти оптимальне положення телевізора в залежності від вашої переваги та розміщення приміщення.Кронштейн TV02T-R3 є високоякісним та надійним виробом, що відповідає вимогам щодо безпеки та довговічності.
Він допоможе вам насолодитися зручним та комфортним переглядом телевізора по різних кутах та забезпечить ефективне використання простору у вашому приміщенні.
особливості:
Місце встановлення: Настінні.
Стандарт кріплення (VESA): 100 x 100 мм, 100 x 150 мм, 100 x 200 мм, 150 x 100 мм, 150 x 150 мм, 200 x 100 мм, 200 x 200 мм, 50 x 50 мм, 75
MIN VESA: 50 x 50 мм.
МАКС. VESA: 200 x 200 мм.
Регулювання: Нахил.
Кут нахилу телевізора: 12...-12°
Максимальне навантаження 40 кг.
Сумісність (діагональ): 23 "- 43".
Мінімальна діагональ, що підтримується: 23".
Максимальна діагональ, що підтримується: 43".
Кількість ступенів волі: 4.
Мінімальний віднесення від стіни: 100 мм.
Максимальний винесення від стіни: 450 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Charmount |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 150;100 x 200;150 x 150;75 x 75;100 x 100;150 x 100;200 x 100;200 x 200 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 12 |
| Комплектація | кронштейн, інструкція, монтажний комплект |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 43" |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Призначення | Для телевізора |
| Кут нахилу | ±12° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
- Ціна: 708 ₴









