Оновлений Kraken Elite оснащений спеціально розробленим насосом NZXT Turbine, який забезпечує чудовий 10-відсотковий* приріст продуктивності охолодження центрального процесора. Приголомшливий 2.72-дюймовий IPS-екран з динамічним RGB-кільцем пропонує безмежні можливості персоналізації, роблячи Kraken Elite привабливим центром уваги для будь-якої збірки. Спеціально розроблена турбінна помпа NZXT Turbine забезпечує високу швидкість потоку та високий тиск для потужного, але тихого охолодження процесора.
- Насолоджуйтеся яскравим зображенням на 2.72-дюймовому IPS-дисплеї з чіткою роздільною здатністю 640x640, плавною частотою оновлення 60 Гц і широкими кутами огляду.
- Демонструйте улюблені GIF-файли або зображення, відстежуйте продуктивність системи в реальному часі та інтегруйте зі Spotify, YouTube тощо.
- Налаштуйте кільце RGB за допомогою динамічних світлових ефектів або синхронізуйте з екранним контентом та іншими пристроями RGB.
- Вентилятори з високим статичним тиском забезпечують потужний потік повітря з режимом нульових обертів для безшумної роботи за низьких навантажень.
- Легко встановлюється за допомогою попередньо нанесеної термопасти, одного кабелю та монтажних кронштейнів для новітніх процесорних сокетів Intel та AMD, що не потребують інструментів.
- Подовжена гумова трубка з плетеною втулкою гарантує безтурботне використання та довготривалий захист від витоків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NZXT |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1730 г |
| Гарантія | 72 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 98.1 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір водоблоку | 93.5 x 93.5 x 65 мм |
| Розміри вентиляторів | 140 х 140 х 25 мм |
| Рівень шуму | 34.5 dB |
| Сокет | 1156;AM4;AM5;1150;1151;1155;1200;1700;1851 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тиск | 3.2 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 054 ₴










