AM4, 4 ядра, 8 потоків, 4.0 GHz, 4.2 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 7nm, L2: 2MB, L3: 8MB, AMD Radeon Graphics, Zen 3, Tray
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Роз'єми | AM4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
| Архітектура ядра AMD | Zen 3 |
| Версія PCI express | 3.0 |
| Внутрішня тактова частота | 4.0 GHz |
| Гарантійний термін | 12 |
| Дата виходу | 13.04.2021 |
| Інтегрована графіка | AMD Radeon Graphics |
| Кількість потоків процесора | 8 потоків |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість ядер графічного процесора | 6 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.2 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 8MB |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Розблокований множник | Да |
| Сокет | AM4 |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Також шукають | бюджетні для ігор;з авторозгоном (режим Turbo);з вбудованою графікою;з розблокованим множником;хорош |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип постачання | Tray |
| Частота графічного процесора | 1700 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 754 ₴

