Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 775, 1156, FM1, FM2+, AM2, AM2+, FM2, AM3, AM3+, AM4, AM5, 1150, 1151, 1155, 1700, 2066, діаметр вентиляторів - 120 мм, Підсвічування - ARGB, 1800 об/хв, матеріал радіатора - алюміній + мідь, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 36.9 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 3-pin, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 58.8 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 36.9 dB |
| Сокет | 775;1156;FM1;AM2;AM2+;FM2;FM2+;AM3;AM3+;AM4;AM5;1150;1151;1155;1700;2066 |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тиск | 1.82 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴








