- Матово-чорні вентилятори Alphacool Apex Stealth Metal Power забезпечують високу продуктивність до 3000 об/хв, низький рівень шуму та можливість послідовної установки.
- Індикатор, що підсвічується, показує навантаження на систему, температуру і швидкість обертання вентиляторів.
- Удосконалений трифазний двигун забезпечує відмінну охолодну здатність і більш тиху роботу.
- Мінімалістичний дизайн ідеально доповнює естетику компонентів сімейства ProArt.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна частота обертів | 2200 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 102.3 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 394 x 121 x 27 мм |
| Рівень шуму | 35.7 dB |
| Сокет | 1156;AM4;AM5;1150;1151;1155;1200;1700 |
| Тип підшипників | зі самостабілізувальним тиском оливи (SSO2) |
| Тиск | 3.1 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 552 ₴





