
Система рідинного охолодження Arctic Liquid Freezer III Pro 360 (Black) (ACFRE00180A)
5 698 ₴
- В наявності
- Код: 00-00178152
Вбудований вентилятор VRM
Вентилятор із ШІМ-керуванням знижує температуру стабілізатора напруги, забезпечуючи стабільну роботу.
Кріплення зі зміщенням для Intel і AMD
Змістіть холодну пластину до гарячої точки процесора для ефективнішого теплообміну.
Контактна рамка Intel
Оптимізований розподіл контактного тиску для збільшення терміну служби процесора і поліпшення тепловідведення.
Інтегрований кабельний менеджмент
Вентиляторні кабелі, інтегровані в рукав, спрощують установку і мінімізують нагромадження кабелів.
Нові вентилятори P12 Pro
P12 Pro розкриває весь свій потенціал: тихіший і потужніший на низьких обертах, з великим запасом продуктивності під навантаженням - для максимального охолодження без компромісів.
Радіатор преміум-класу
38-міліметровий радіатор не тільки покращує тепловіддачу, а й утримує більше рідини, ніж звичайні 27-міліметрові радіатори. Це зменшує накопичення тепла та забезпечує ефективніше опрацювання стрибків температури.
Трубки преміум-класу
Посилені трубки з EPDM з обплетенням для підвищення довговічності.
Просте встановлення
Попередньо встановлені, попередньо під'єднані вентилятори, простий монтаж і анімований онлайн-керівництво.
У комплект входить термопаста MX-6
Просто нанесіть пасту хрест-навхрест - холодна пластина водяного насоса рівномірно розподіляє пасту.
Два варіанти управління
За допомогою розгалужувального кабелю можна керувати насосом, вентилятором VRM і вентиляторами радіатора окремо або синхронізувати їх через єдиний ШІМ-сигнал за допомогою універсального кабелю.
Перевірте свій кейс на сумісність
Зверніть увагу, що для встановлення СРО потрібен вільний простір не менше 63 мм.
Обмежена сумісність із деякими материнськими платами
Деякі материнські плати можуть бути несумісні з Liquid Freezer III Pro через великі розміри кулерів для SSD у слоті M.2_1. Для таких материнських плат ми надаємо сумісний кулер M.2 безкоштовно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 450 мм |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Напруга живлення вентиляторів | 6 В |
| Повітряний потік | 62.6 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin (помпа) |
| Розміри радіаторів | 277 x 119.6 x 27 мм |
| Рівень шуму | 36 dB |
| Сокет | AM4;AM5;1700;1851 |
| Тип підшипників | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою (Rifle bearing) |
| Тиск | 2.64 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 5 698 ₴









