Стійка презентаційна для плазм та ЖК ITech T1030T
Презентаційні стійки TechTochka вельми поширені в сучасний час. Не дивно, адже більшість з них універсальні: вони дозволяють розмістити плазмові або LCD-телевізори; планшети; надійно зафіксувавши їх. Популярність стійок під телевізор отримала не тільки в побуті. Вона цілком затребувана при відображенні ділової графічної / текстової інформації на: конференціях; майстер-класах; переговорах; доповідях; семінарах; лекціях; інших масових зібраннях.
Стійки від TechTochka відрізняються простотою експлуатації; винятковою якістю. Використовувати їх зможе навіть не розуміє в техніці человек.А ось просунуті користувачі знають: купити стійку під телевізор стане найбільш раціональним; бюджетним рішенням. Дана конструкція зробить зображення однаково доступним для далеких / близьких глядачів; а про незручності з освітленням і зовсім забудете.
Мобільна стійка для ТВ від виробника ITech T1030 відрізняється високоякісним виконанням; що гарантує довгі роки користування і безпеку вашої техніки. Пересувна стійка T1030 підходить для всіх типів сучасних телевізорів. Стійка буде доречна як вдома; так і в офісі для проведення презентацій. Завдяки міцним і рухомим коліщаткам стійку можна переміщати в приміщенні для зручності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200 x 200;300 x 300;400 x 200;400 x 400;600 x 400 |
| Висота | 156 — 172 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 37";38.5";39";39.5";40";40.5";42";42.5";43";45";46";47";47.6";48";48.4";49";50";51";52";54.6";55";56 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 70" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37" |
| Основа | 70 х 70 см |
| Регулювання | нахил |
| Розміри | 1555 — 1715 x 700 x 700 мм |
| Тип | Стаціонарна |
| Кут нахилу | 10° ~ -10° |
- Ціна: 5 316 ₴




