Стійка презентаційна для плазм та ЖК ITech FS08-46T Black
Універсальна стійка під телевізор з кріпленням підходить для більшості 37 "- 70" плоских або вигнутих рідкокристалічних і плазмових телевізорів. Максимально підтримуваний стандарт VESA 600x400 мм.
Ідеально підходить для перегляду під практично будь-яким кутом огляду. Може нахилятися на 8 градусів вниз. Висота коригується в п'яти різних режимах. Дуже добре підходить для проведення зборів, телеконференцій або просто відображення інформації. Легко переміщається з однієї кімнати в іншу.
Висота всієї конструкції: від 1240 мм до 1880 мм
Нахил: від -8 ° до 0 ° "
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200 x 200;300 x 300;400 x 200;400 x 400;600 x 400 |
| Висота | 124 - 188 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 37";38.5";39";39.5";40";40.5";42";42.5";43";45";46";47";47.6";48";48.4";49";50";51";52";54.6";55";56 |
| Максимальна діагональ телевізора | 70" |
| Максимальне навантаження | до 35 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37" |
| Особливості | для кріплення вигнутих екранів |
| Регулювання | нахил |
| Розміри | 1240-1880 х 620 мм |
| Тип | Стаціонарна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 556 ₴










