ETS-T50 AXE — високопродуктивний процесорний кулер із потужністю охолодження до 230 Вт TDP і провідними інноваційними технологіями. Асиметричний дизайн із п'ятьма тепловими трубами 6 мм із технологією Heat Pipe Direct Touch забезпечує швидке передавання тепла та дає змогу встановлювати високі модулі ОЗП. Кулер обладнаний 140-міліметровим вентилятором Enermax High Pressure Blade PWM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enermax |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 864 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 5 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 230 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 94.21 CFM |
| Під сокет | 1151;2011-3;2066;AM4;FM2;FM2+;775;1150;1155;1156;1366;2011;AM2;AM2+;AM3;AM3+;FM1 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 144.2 x 109.5 x 163mm |
| Розміри вентиляторів | 140 х 140 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 135.2 x 65 x 160mm |
| Рівень шуму | 22 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 160000 рік |
| Система підшипників | Twister Bearing |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.13 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 529 ₴










