Джерело безперебійного живлення LPM-PSW-4500VA (3000Вт) має вбудовану функцію стабілізації напруги в діапазоні від 160-275 на вході і до 230±10% на виході.
ДБЖ з правильною синусоїдою та зовнішнім акумулятором застосовують:
- як джерела безперебійного живлення для газових або твердопаливних опалювальних котлів
- ДБЖ для аварійного освітлення
- для забезпечення резервного живлення серверних станцій та телекомунікаційного обладнання, завдяки функції швидкої (гарячої) заміни акумулятора
- UPS із чистою синусоїдою для циркуляційних насосів
- як стабілізатор напруги з джерелом резервного живлення для потужних та високошвидкісних комп'ютерів.
Типи зовнішніх акумуляторних батарей, які можна підключити до ДБЖ:
- Свинцево-кислотний AGM. Ресурс роботи - до 400 циклів заряд/розряд
- AGM (мультигель). Ресурс роботи – до 800 циклів заряд/розряд
- Гелевий (Gel) акумулятор. Ресурс роботи – до 1200 циклів заряд/розряд
- Літій залізо фосфатний акумулятор. Ресурс роботи - до 7000 циклів заряд/розряд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Вхідна напруга | 160-275 В |
| Вихідна потужність | 3000 Вт |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | 1 x Schuko;клемне підключення |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 1 |
| Кількість АКБ | зовнішній акумулятор |
| Напруга зовнішньої АКБ | 24 В |
| Призначення | для котлів;для побутової техніки |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також | дБж для котла |
| Також шукають | для дому;для котла з зовнішнім акумулятором;для насосів опалення;на 220 вольт;на 3 кВт |
| Тип акумулятора | зовнішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | настінний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 833 ₴







