Міцний захищений смартфон Oukitel WP28S пристосований до використання в польових умовах - беріть його з собою на склад, будівельний майданчик чи виробництво та працюйте, не знімаючи рукавиць.
Смартфон відповідає військовому стандарту MIL-STD-810, а отже є стійким до ударів, падінь з висоти до 1,5 м та впливу низьких та високих температур. Рівень захисту від пилу і вологи IP68/IP69K означає, що смартфон повністю захищений від потрапляння пилу та витримує занурення у воду на глибину до 1,5 м на 30 хвилин.
Надійний восьмиядерний процесор Unisoc Tiger T606 забезпечує стабільну роботу в багатозадачному режимі - грайте в ігри, переглядайте відео, редагуйте фотографії та файли тощо. Збільшуйте розмір оперативної пам’яті до 16 ГБ та працюйте із задоволенням.
6,52-дюймовий HD+ екран з яскравістю 400 ніт відтворює яскраве та чітке реалістичне зображення. Не витрачайте час на внесення пін-коду – сканер відбитка пальця захистить вашу конфіденційну інформацію та допоможе миттєво розблокувати телефон.
Смартфон Oukitel WP28S оснащений 13 МП основною камерою, 2 МП макрокамерою та 5 МП фронтальною камерою із різними режимами фотографії. Спілкуйтесь он-лайн та записуйте плавне потокове відео, фіксуйте та зберігайте незабутні моменти свого життя на смартфоні.
128 ГБ пам'яті вирішують питання зберігання електронних книг, пісень, відео, фотографій, музики та інших файлів. Зберігайте ще більше файлів – збільшуйте сховище до 1 ТБ, використовуючи SD-карту.
Розділяйте своє особисте та професійне життя – смартфон підтримує дві SIM-карти.
Вбудований NFC модуль дозволяє одним дотиком здійснювати безпечні безконтактні платежі, користуватись громадським транспортом, обмінюватись цифровим контентом та підключати електронні пристрої.
Смартфон Oukitel WP28S відміно працює з різними навігаційними системами - GPS, Glonass, Beidou та Galileo. Він допоможе вам швидко обрати оптимальний напрямок руху, коли ви перебуваєте в дорозі.
Акумулятора ємністю 10600 мA/год вистачає до 80 години перегляду відео або 50 годин музики. У режимі очікування смартфон працюватиме до 42 днів на одному заряді.
Адаптована до потреб користувачів новітня операційна система Android 14 забезпечує належний захист даних та пропонує багато додаткових можливостей. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить смартфон простим та зручним у користуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Стан | Новий |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1280 x 576 |
| Тип екрану | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10600 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вага | 373 г |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;компас |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 6.52" |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | HD / 1280х720 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Захищені |
| Кількість мегапікселів камери | 13 + 2 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| ОС | Android OS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 Gb |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп;пило/вологозахист |
| Особливості | IP68 certified;IP69K |
| Особливості корпусу | водонепроникні;протиударні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Розміри (мм) | 174.2 х 82.3 х 17.4 мм |
| Також | смартфон |
| Тип SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 1.6 GHz |
- Ціна: 5 999 ₴










